All Products
-
Door Frame Metal Detector
-
Food Metal Detector
-
Handheld Metal Detector
-
Under Vehicle Inspection Camera
-
X Ray Baggage Scanner
-
X Ray Inspection Machine
-
Airport Baggage Scanner
-
Needle Detector
-
Walk Through Gate
-
Vehicle Inspection Mirror
-
Walkthrough Metal Detector
-
Conveyor Belt Metal Detector
-
Archway Metal Detector
-
Airport Security Detector
-
Underground Gold Detector
-
Body Temperature Detector
-
Liquid Detector
-
BernadetteCompetitive products and nice service . Thank you John and Mr LV came to our company to help us resolve the problems for our customers . -
DarkoWe asked contract prolongation today . Customers comments are great so far i plan to order more from MCD this year . WTMD door and Xray scanner works great .
Keywords [ under vehicle inspection system ] match 207 Products.
IP68 Arbitrary Angle MCD-V7S Under Vehicle Inspection Camera
| Color: | Black |
|---|---|
| Packaging Details: | carton |
| Supply Ability: | 100/day |
4.3 Inch LED Screen Under Vehicle Inspection System Equipment MCD-V7D
| Dimension:: | 23mmx50mm |
|---|---|
| Flexible Pipe:: | 940mm |
| Camera Casing:: | Stainless Steel 304 |
MCD-V3 Convex Mirror Under vehicle inspection With Rubber Rim
| Mirror Size: | Diameter 30cm Convex Mirror |
|---|---|
| Connecting Rod Length: | 1.2M-1.4M |
| Supplementary Lighting: | 9 Light, LED Flashlight |
1/3" 420 Wire Sony Chips Under Vehicle Inspection Camera Supports Multi - language
| Camera: | 1/3" 420 Wire Sony Chips |
|---|---|
| Power Supply:: | DC12V |
| Supplementary Lighting:: | Used Infrared Lamp |
12V DC 100mA Under Vehicle Inspection Camera video endoscope camera
| Packaging Details: | standard package |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Anti-Terrorism Under Vehicle Inspection Camera For Access Security Control
| Packaging Details: | wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
DVR Function Under Vehicle Inspection Camera / Portable Explosive Detector V7D
| Packaging Details: | standard package |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Police / Army Telescopic Automotive Under Vehicle Inspection Camera For Bomb Searching
| Packaging Details: | standard package |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Lightweight Adjustable swivel Under Vehicle Inspection Camera With LED Flashlight
| Packaging Details: | standard package |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Under Vehicle Inspection Camera Rechargeable Metal Explosive Detector
| Packaging Details: | standard package |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |

