All Products
-
Door Frame Metal Detector
-
Food Metal Detector
-
Handheld Metal Detector
-
Under Vehicle Inspection Camera
-
X Ray Baggage Scanner
-
X Ray Inspection Machine
-
Airport Baggage Scanner
-
Needle Detector
-
Walk Through Gate
-
Vehicle Inspection Mirror
-
Walkthrough Metal Detector
-
Conveyor Belt Metal Detector
-
Archway Metal Detector
-
Airport Security Detector
-
Underground Gold Detector
-
Body Temperature Detector
-
Liquid Detector
-
BernadetteCompetitive products and nice service . Thank you John and Mr LV came to our company to help us resolve the problems for our customers . -
DarkoWe asked contract prolongation today . Customers comments are great so far i plan to order more from MCD this year . WTMD door and Xray scanner works great .
Keywords [ underground metal detector ] match 149 Products.
X-ray baggage inspection system x-ray baggage scanner dealer MCD5030A
| Tunnel Size:: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed:: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load:: | 170kg |
Energy Efficiency Design Conveyor X Ray Baggage Scanner
| Model: | MCD-8065 |
|---|---|
| Tunnel Size: | 800(W)*650(H)MM |
| Conveyor Speed: | 0.2m/s |
Large Tunnel Size MCD -8065 baggage x ray machine for Airports
| Tunnel Size:: | 800(W)*650(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed:: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load:: | 200kg |
Railway Stration X Ray Baggage Scanner , airport security x ray scanner
| Tunnel Size:: | 800(W)*650(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed:: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load:: | 200kg |
Sound Alarms MCD -8065 X Ray Scanning Machine For Big Luaggage Check
| Tunnel Size:: | 800(W)*650(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed:: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load:: | 200kg |
Muti Energy Color Airport Baggage X Ray Machines Luggage Dual View Point
| Function: | Double Generator |
|---|---|
| Usage: | Double View Imaging. |
| Lower Noise: | ≤55db |
150kg Load 34mm Metal 0.20m/S X Ray Baggage Scanner
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Size: | 650(W)*500(H)mm |
| Conveyor Belt Speed: | 0.2m/s |
Aduio Alarm And Led Commercial Walk Through Gate with Waterproof Function
| Detection Zone: | 6 |
|---|---|
| Sensitivity: | 0-99 Adjustable |
| Alarm Way: | Aduio Alarm And LED |
High Performance X Ray Baggage Scanner
| Tunnel Size: | 800(W)*650(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 200kg |
Best quality 0.22m/s Conveyor Speed X Ray Security Scanner With 1000mm X 800mm Tunnel size MCD10080X-ray baggage scanner
| Tunnel Size: | 1000(W)*800(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 250kg |

