All Products
-
Door Frame Metal Detector
-
Food Metal Detector
-
Handheld Metal Detector
-
Under Vehicle Inspection Camera
-
X Ray Baggage Scanner
-
X Ray Inspection Machine
-
Airport Baggage Scanner
-
Needle Detector
-
Walk Through Gate
-
Vehicle Inspection Mirror
-
Walkthrough Metal Detector
-
Conveyor Belt Metal Detector
-
Archway Metal Detector
-
Airport Security Detector
-
Underground Gold Detector
-
Body Temperature Detector
-
Liquid Detector
-
BernadetteCompetitive products and nice service . Thank you John and Mr LV came to our company to help us resolve the problems for our customers . -
DarkoWe asked contract prolongation today . Customers comments are great so far i plan to order more from MCD this year . WTMD door and Xray scanner works great .
Keywords [ door frame metal detector ] match 104 Products.
Waterproof 6 Zones Walk Through Metal Detector With Remote Controller
| Detection Zone: | 6 Zone |
|---|---|
| Display Ways: | 8 Status Led Display |
| Alarm Way: | Audio Alert, And LED Location Lamp Work At Same Time |
Multi Zone Archway Metal Detector Door Frame With 4.3 Inch Lcd Screen Panels
| Detector Zone :: | 6 Zones |
|---|---|
| Sensitivity :: | 0 To 99 Sensitivity Can Be Adjusted |
| Display Way:: | Two LED Alarm Light 4.3 Inch LCD Screen Panels |
4.3 Inch LCD Screen Door Frame Walkthrough Metal Detector 220 *70 * 56 Cm Tunnel Size
| Detection Zone: | 6 Zone |
|---|---|
| Display Ways: | Large Screen Of LCD Display |
| Alarm Way: | Audio Alert, And LED Location Lamp Work At Same Time |
Advanced Security Archway Metal Detector Door Frame Waterproof Big Screen Gates MCD-800
| Alarm Way: | Audio Alert,and LED Location Lamp Work At Same Time |
|---|---|
| Detection Zone: | 10 Zones |
| Display Ways: | 6.0" Large Screen LCD |
Professional FactoryAirport Door Frame walkthrough security check machine Metal Detector
| Alarm Way: | Audio Alert And LED Location Lamp Work At Same Time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 Zone |
| Display Ways: | Large Screen Of LCD Display |
Water Resistant Metal Detector Frame , Body Scanner Door MCD-600 High Detection Speed
| Function: | With Intelligent Traffic System |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 Zone |
| Display Ways: | Large Screen Of LCD Display |
Airport Door Frame Multi Zone DFMD Electro Magnetic Field Detection Method
| Alarm Way: | Audio Alert And LED Location Lamp Work At Same Time |
|---|---|
| Power: | 220V, (±10)50Hz |
| Display Ways: | Large Screen Of LCD Display |
High Sensitivity 35W Walkthrought Gate Metal Detector 6 Detect Zones
| Detection Zone: | 6 Zone |
|---|---|
| Display Ways: | 8 Status Led Display |
| Alarm Way: | Audio Alert, And LED Location Lamp Work At Same Time |
6 Scanning Zone Door Frame Full Body Walkthrough Metal Detector
| Detection Zone:: | 6 Zones |
|---|---|
| Power:: | 220VAC,50/60Hz |
| Sensitivity:: | 0-99 Adjustable |
Durable Security Screening Equipment Body Temperature Detector For Hospital Public Area
| Function: | Body Temperature |
|---|---|
| Name: | Cheap Door Frame Walk-through Metal Detector Price |
| Application: | Surpermarket |

